Sıkça Sorulan Sorular (SSS)


 • Ciftcidefteri.com'a nasıl üye olabilirim?
  • Ciftcidefteri.com'a ana sayfadaki "Üye Ol" a tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.
 • Üyelik ücretli mi?
  • Ciftcidefteri.com üyesi olarak uygulamayı 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 30 günlük kullanım sonunda uygulamayı yıllık olarak satın alabilirsiniz.

   1 yıllık üyelik bedeli Kdv dahil 90 TL dir
   ayrıca yine 1 yıllık üyelik bedeli Turkcell'li çiftçilere Kdv dahil 60 TL olarak belirlenmiştir.
 • Üyelik ücretini hangi ödeme kanalları ile gerçekleştirebilirim?
  • Ödeme sistemimiz Kredi katı ve Havele/EFT ödeme kanallarını desteklemektedir

   Uygulamayı satın almak için uygulamadaki "Ajanda" sayfasındaki "Ödeme Yapmak İçin Tıklayınız" butonunu tıklayın. Ödeme seçeneklerinden Kredi katı ya da Havele/EFT seçeneklerinden birini seçerek uygulamayı satın alabilirsiniz.
 • Üye oldum ama sisteme sisteme girerken hata mesajı alıyorum ?
  • 1-) E-postanızı yada şifrenizi yanlış giriyor olabilirsiniz.
   2-) Üyeliğinizi aktive etmemiş olabilirsiniz.
   Üye olduğunuzda e-posta adresinizi doğrulamanız gerekiyor. Bu bildirimlerin ve/veya sipariş detaylarının size hatasız gönderilebilmesi için yapılması gereken bir durum. Ayrıca sizin e-posta adresinizi kullanılarak sitemizden yapılabilecek olan olası sahte üyelikleri de bu şekilde önlemiş oluyoruz. Güvenliğiniz ve gizliliğiniz bizim için önemli.
   Üyeliğinizi e-posta adresinize gönderilecek olan bağlantıdan aktive edebilirsiniz. Üyeliğinizi aktive ettikten sonra sisteme giriş yapabilirsiniz. Üyeliğiniz aktive olduğu halde sisteme giremiyorsanız "Şifre Hatırlat" kısmından şifrenizi talep ediniz. Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir
 • Üye oluyorum fakat aktivasyon maili tarafıma ulaşmıyor?
  • 1-) Üye olurken e-posta adresinizi yanlış yazmış olabilirsiniz.
   2-) Aktivasyon bilgileri e-postanıza ulaşmamış olabilir.
   3-) Aktivasyon bilgileri e-postanızın güvenlik ayarlarına takılmış olabilir.
   Bazı durumlarda (yüksek güvenlik ayarlı e-posta hesaplarında, sunucular arası iletişim bozukluklarında v.b.) e-postalar "Çöp Posta" "Önemsiz Posta" "Junk Mail" yada "Bulk Mail" olarak bilinen klasörlere düşmüş olabilirler. Lütfen e-posta hesabınızın bu kısımlarını da kontrol ediniz.
   Aktivasyon maili ile üyeliğim kabul edilmiyor? Olası hatalar: Aktivasyon kodunuz zaman aşımına uğramış olabilir.
   Aktivasyon kodu, 24 saat süreyle geçerlidir. 24 saat içinde aktive edilmeyen üyelikler silinir. Bu yüzden yeni bir üyelik almak zorundasınız. Aynı e-posta adresinizle tekrar üye olabilirsiniz.
 • Üye olurken " Bu Email Adresi Daha Önce Kaydedilmiş." hatası alıyorum? Ama daha önce kayıt olmadım?
  • Bu e-posta adresi ile daha önceden üyelik alınmış olabilir.
   Daha önce üye olmadığınız halde böyle bir hata alıyorsanız, çok düşük bir ihtimalde olsa e-posta adresinizi daha önce kullanan birisi sitemize üye olmuş olabilir (Ücretsiz e-posta servislerinde - Hotmail, Yahoo v.b. - uzun süre kullanılmayan e-posta adresleri silinip yeni adres talep edenlere tahsis edilebilmektedir).Şifre Hatırlat linkinden şifre talebinde bulunabilirsiniz.
 • Şifremi unuttum, şifremi gönder diyorum fakat gelmiyor?
  • 1-) Şifre bilgileri henüz e-postanıza ulaşmamış olabilir.
   2-) Şifre bilgileri e-postanızın güvenlik ayarlarına takılmış olabilir.
   Bazı durumlarda (yüksek güvenlik ayarlı e-posta hesaplarında, sunucular arası iletişim bozukluklarında v.b.) e-postalar "Çöp Posta" "Önemsiz Posta" "Junk Mail" yada "Bulk Mail" olarak bilinen klasörlere düşmüş olabilirler. Lütfen e-posta hesabınızın bu kısımlarını da kontrol ediniz.
 • Üyelik şifremi ve bilgilerimi değiştirmek istiyorum?
  • Kayıt olduğunuz Kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra, Hesabım kısmında bulunan "Üyelik Bilgilerim" bağlantısına tıklayarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.
   Önemli: Şifrenizi kimse ile paylaşmayınız. Tarafımızca gönderilen e-postalarda yapılan yönlendirmelerde internet gezgininizin adres satırında www.ciftcidefteri.com alan adının bulunmasına dikkat ediniz. Şifre çaldırma gibi durumlarda talebiniz üzerine kayıt olduğunuz e-posta adresinize bilgileriniz gönderilir. Telefon , faks v.b. iletişim araçları ile yapılan şifre talepleri kabul edilmemektedir.
 • Üyelik bilgilerim başka bir kurumla/siteyle/kişiyle paylaşılır mı?
  • Üyelik bilgileriniz ciftcidefteri.com güvencesi altındadır. Hangi amaçla olursa olsun satılmaz, internet ortamında yayınlanmaz.
   Önemli: Üye hesabınızla ilişkili herhangi bir güvenlik ve hukuk ihlalinde, güvenlik kurumları tarafından talep edilecek olan üyelik bilgileriniz yasal zorunluluk dahilinde bu kurumlara verilir. Sizin ve diğer üyelerimizin güvenliği bu sayede en ön plandadır.